KONST / Litografier / Färglitografi 15528274
nr 1552 8274
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
"L abre de Mai". Signerad, numrerad hc. Färglitografi, bildmått: 40x56 cm, yttermått inklusive ram: 60x75 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:34:48
17/7 16:45:24